Malcom Morley färglitografi

Malcom Morley färglitografi
Malcom Morley färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MALCOLM MORLEY (USA, 1931-2018): USA, signerad Malcom Morley, numrerad 64/75, Chiron Press New York, färglitografi, bladmått ca 75x55 cm

Oinramad

586728

2018-11-03