Jack Grafström oljemålning

Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JACK GRAFSTRÖM (född 1931): Komposition med telefonstolpar, signerad Jack Grafström, olja på duk, ca 130 x 100 cm

586732

2018-11-02