Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JACK GRAFSTRÖM (född 1931): Komposition med telefonstolpar, signerad Jack Grafström, olja på duk, ca 130 x 100 cm
586732
2018-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här