Tipp & Co personbil

Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIPP & CO PERSONBIL, 1930-tal, lackerad plåt med litograferad uniformerad förare, urverksdriven, öppningsbar förardörr, längd ca 20 cm

Saknar strålkastare samt bakre kofångare, lackskador, dörren med lagning

586748

2018-11-11