Tipp & Co personbil
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TIPP & CO PERSONBIL, 1930-tal, lackerad plåt med litograferad uniformerad förare, urverksdriven, öppningsbar förardörr, längd ca 20 cm
Saknar strålkastare samt bakre kofångare, lackskador, dörren med lagning
586748
2018-11-11