Tenn föremål

Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål
Tenn föremål

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP, KANNA, FAT, TALLRIKAR, 3 st., 18/1900-tal, tenn, fatens diameter 19-30 cm

Slitage, gravyrer bucklor

586759

2018-11-03