Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOP, KANNA, FAT, TALLRIKAR, 3 st., 18/1900-tal, tenn, fatens diameter 19-30 cm
Slitage, gravyrer bucklor
586759
2018-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här