Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), motiv från gamla stan, signerad R Ljunggren, numrerad 54/360, färglitografi, 55x26 cm

586760

2018-11-03