Byrå Louis XV-stil
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, fanérat i olika träslag, marmorskiva, beslag i brons, tre skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan, tre lådor, ca höjd 100, 154x55 cm
Smärre slitage, mindre fanérskador
586766
2018-11-07