JIÖ Möbler soffa samt fåtölj

JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj
JIÖ Möbler soffa samt fåtölj

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JIO MÖBLER, soffa samt fåtölj, 1900-talets senare del, howardmodell, främ ben med hjultrissor, klädd i röd textil, soffans längd ca 235, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

586770

2018-11-03