Sportlitteratur 1000-klubben Sport

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPORTLITTERATUR, TAVLOR: 1000-KLUBBEN, 32 st + 2 st signerade blad av bla Patrik Sjöberg, Sven Nylander, Sergej Bubka, varierande mått, boktitlar bla AIK-100 år, Los Angeles 1984, Stadion 75 år, IAAF 80, Olympia 1936,

Någon med glasskador, visas på begäran

586775

2018-11-25