Wilgot Olsson oljemålning

Wilgot Olsson oljemålning
Wilgot Olsson oljemålning
Wilgot Olsson oljemålning
Wilgot Olsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

WILGOT OLSSON (1906-1990): porträtt, signerad samt daterad -44, olja på duk, 64x52 cm

Zustandsbeschreibung

586787

2018-11-02