Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
WILGOT OLSSON (1906-1990): porträtt, signerad samt daterad -44, olja på duk, 64x52 cm
Zustandsbeschreibung
586787
2018-11-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner