Stig Lindberg väggplakett

Stig Lindberg väggplakett
Stig Lindberg väggplakett
Stig Lindberg väggplakett
Stig Lindberg väggplakett
Stig Lindberg väggplakett
Stig Lindberg väggplakett

Klubbat för:

6 600 SEK

2 000 SEK

STIG LINDBERG, väggplakett, fajans, motiv med hönor, signerad Stig L. numrerad 15/40, ca 27x27 cm

586808

2018-11-02