Henri matisse, seriegrafi
Closed
2018-11-02
586812
| Sold for | 7 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
HENRI MATISSE (Frankrike 1859-1964), efter, "Nu bleu III", serigrafi, signerad och daterad 1952 i trycket, bladstorlek ca 58x43 cm
Ej examinerad ur ram, något gulnad passpartout