Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASKAR, DOSOR, PARFYMBRÄNNARE, ASKFAT, 8 dlr, silver, mestadels 1900-tal, silvervikt ca 210 g
Slitage, gravyr
586816
2018-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här