Väggtelefon Expoga

Väggtelefon Expoga
Väggtelefon Expoga
Väggtelefon Expoga
Väggtelefon Expoga
Väggtelefon Expoga
Väggtelefon Expoga
Väggtelefon Expoga
Väggtelefon Expoga
Väggtelefon Expoga
Väggtelefon Expoga
Väggtelefon Expoga
Väggtelefon Expoga

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGTELEFON, Expoga, Danmark, 1900-talets början, nr 01/S, svartlackerat gjutjärn och förgylld mässing, höjd ca 44, bredd ca 15 cm

586821

2018-11-03