Bestick silver 1800-tal

Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BESTICK, 21 dlr, silver, Engelsk Snäck, Queen´s pattern, 1800-talets mitt, bestående av: 6+1 matskedar, 6 matgafflar, 6 bordsskedar, bordsgaffel, soppslev, vikt ca 1510 g

Delvis med gravyr

586822

2018-11-03