Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): "Figurine" eller ung flicka, signerad Greta Gerell, olja på pannå, 28x24 cm

586832

2018-11-02