Kjell Löwenadler gouache

Kjell Löwenadler gouache
Kjell Löwenadler gouache
Kjell Löwenadler gouache
Kjell Löwenadler gouache

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL LÖWENADLER (1905-1993): fjällandskap, signerad och daterad Löwenadler 1945, gouache, ca 37x45 cm

586836

2018-11-02