Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS FRODE (född 1951): "The Universe has no Ups and Downs", signerad och daterad a tergo Hans Frode 2001, blandteknik, inbyggt neonljus, ca 79x43 cm
Ej funktionstestad
586838
2018-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här