Hans Frode blandteknik

Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS FRODE (född 1951): "The Universe has no Ups and Downs", signerad och daterad a tergo Hans Frode 2001, blandteknik, inbyggt neonljus, ca 79x43 cm

Ej funktionstestad

586838

2018-11-02