Tillbaka till katalog
Omega Dynamic herrarmbandsur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Beskrivning
OMEGA, armbandsur, Dynamic, stål, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, originallänk i stål, viklås, låsnr. 1153/138, diameter 41,5 mm, inkl. original läderband samt verktyg för bandbyte
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
586842
Datum:
2018-11-04