Charles Portin oljemålning

Charles Portin oljemålning
Charles Portin oljemålning
Charles Portin oljemålning
Charles Portin oljemålning
Charles Portin oljemålning
Charles Portin oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES PORTIN (1889-1980): Midnattssol, signerad Charles Portin, Torneälv Kiviranta, olja på pannå, 46x64 cm

586851

2018-11-02