Gunghäst, 1900-talets början
Closed
2018-11-02
586859
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
GUNGHÄST, 1900-talets början, bemålat trä, sadel i trä klädd i läder, man i tagel, sitthöjd ca 68, 85x66 cm
bruksslitage, skador och färgbortfall