Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GUNGHÄST, 1900-talets början, bemålat trä, sadel i trä klädd i läder, man i tagel, sitthöjd ca 68, 85x66 cm
Zustandsbeschreibung
bruksslitage, skador och färgbortfall
586859
2018-11-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner