Gunghäst, 1900-talets början

Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUNGHÄST, 1900-talets början, bemålat trä, sadel i trä klädd i läder, man i tagel, sitthöjd ca 68, 85x66 cm

Zustandsbeschreibung

bruksslitage, skador och färgbortfall

586859

2018-11-02