Klubbat för:
5 200 SEK
1 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-tal, sk tavelur, reliefdekor i plåt, emaljerad urtavla, målat motiv av man med rörliga ögon, ca 27x25x12 cm
slitage, skador, nyckel och pendel medföljer
586875
2018-11-09