Väggpendyl, 1800-tal

Väggpendyl, 1800-tal
Väggpendyl, 1800-tal
Väggpendyl, 1800-tal
Väggpendyl, 1800-tal
Väggpendyl, 1800-tal
Väggpendyl, 1800-tal
Väggpendyl, 1800-tal
Väggpendyl, 1800-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-tal, sk tavelur, reliefdekor i plåt, emaljerad urtavla, målat motiv av man med rörliga ögon, ca 27x25x12 cm

slitage, skador, nyckel och pendel medföljer

586875

2018-11-09