Hylla string design Nils & Kajsa Stinning
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, "String", samtida, hyllplan i ekfaner, 2 gavlar á 197, en gavel á 76, tidningshylla bredd 80, 3 hyllplan á 58, 2 hyllplan samt skrivhylla á 78 cm
Bruksslitage, en hyllplans sida med fanerskador
586876
2018-11-02