Takkrona Fagerhult

Takkrona Fagerhult
Takkrona Fagerhult
Takkrona Fagerhult
Takkrona Fagerhult
Takkrona Fagerhult
Takkrona Fagerhult
Takkrona Fagerhult
Takkrona Fagerhult

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAGERHULT, takkrona, 1900-talets andra hälft, mässing, för 6 ljus samt en elektrifierad ljuspunkt, etikettmärkt, höjd ca 24 diameter 34 cm

Brukslitage

586879

2018-11-02