Kamin, Nåfveqarn, tidigt 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAMIN, märkt "Nåfveqvarn no 17A", 1900-talets början, gjutjärn, topp med sk. sparspis, höjd ca 74 cm

Bruksslitage, rostig,

586883

2018-11-02