Einar Nerman tuschteckning

Einar Nerman tuschteckning
Einar Nerman tuschteckning
Einar Nerman tuschteckning
Einar Nerman tuschteckning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): "W H Berry", signerad Nerman, tusch med täckvitt, ca 72x39 cm

Historik:
W H Berry var en känd engelsk komiker på 1900-talets första hälft.

586884

2018-11-02