Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
S.T. DUPONT, tändare, pläterad, räfflad dekor, PARIS, MADE IN FRANCE, höjd 4,5 cm, WELTZUNDER, vitmetall, höjd 4,5 cm
Ej funktionstestade, bruksslitage, repor
586897
2018-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här