S.T Dupont

S.T Dupont
S.T Dupont
S.T Dupont
S.T Dupont
S.T Dupont
S.T Dupont
S.T Dupont
S.T Dupont

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

S.T. DUPONT, tändare, pläterad, räfflad dekor, PARIS, MADE IN FRANCE, höjd 4,5 cm, WELTZUNDER, vitmetall, höjd 4,5 cm

Ej funktionstestade, bruksslitage, repor

586897

2018-11-02