Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, Richelieu Art & Meubles de France, Frankrike, rektangulärt, stomme i massivt lövträ med mässingsskor, höjd ca 42, 100x60 cm
Visst slitage, repor och märken
586902
2018-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här