Bordslampor i mässing, ett par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, mässing, troligen Lennart Centervall för Ikea, omkring 1970-talet, höjd 42 cm

Smärre bruksslitage

586906

2018-11-02