Bokskåp/vitrin, tidigt 1900-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP/VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal, vitmålat, med glasade dörrar och två skåp, invändigt belyst bakom hyllplanen, höjd ca 147, 118x41 cm

Senare bemålning, flagmad färg, lagning på framben

586919

2018-11-02