Bokskåp/vitrin, tidigt 1900-tal
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSKÅP/VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal, vitmålat, med glasade dörrar och två skåp, invändigt belyst bakom hyllplanen, höjd ca 147, 118x41 cm
Senare bemålning, flagmad färg, lagning på framben
586919
2018-11-02