Miniatyrbyrå senbarock

Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1700-tal, senbarock, välvd front, nertill avslutad i lambrekäng, 3 lådor med svarvade dragknoppar, ådringsmålad, höjd ca 37, 45x24 cm

Nyckel finns

Färgbortfall, slitage, löst bakstycke, lösa delar, ostadig

586967

2018-11-06