Miniatyrbyrå senbarock
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MINIATYRBYRÅ, 1700-tal, senbarock, välvd front, nertill avslutad i lambrekäng, 3 lådor med svarvade dragknoppar, ådringsmålad, höjd ca 37, 45x24 cm
Nyckel finns
Färgbortfall, slitage, löst bakstycke, lösa delar, ostadig
586967
2018-11-06