Lennart Helander oljemålning

Lennart Helander oljemålning
Lennart Helander oljemålning
Lennart Helander oljemålning
Lennart Helander oljemålning
Lennart Helander oljemålning
Lennart Helander oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

LENNART HELANDER (verksam 1900-tal): ´´Alice´´ signerad Helander, daterad a tergo 1986, olja på duk, ca 80x61 cm

Mindre märken vid yttre kant

586988

2018-11-03