Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
LENNART HELANDER (verksam 1900-tal): ´´Alice´´ signerad Helander, daterad a tergo 1986, olja på duk, ca 80x61 cm
Mindre märken vid yttre kant
586988
2018-11-03