Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HUBERT LUNDQUIST (född 1927): ´´Solspel´´ signerad Hubert Lundquist -89 och á tergo, olja på duk, ca 59.5x68 cm
Duket är lite löst i ramen
586999
2018-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här