Vitrinskåp miniatyr

Vitrinskåp miniatyr
Vitrinskåp miniatyr
Vitrinskåp miniatyr
Vitrinskåp miniatyr
Vitrinskåp miniatyr
Vitrinskåp miniatyr
Vitrinskåp miniatyr
Vitrinskåp miniatyr
Vitrinskåp miniatyr
Vitrinskåp miniatyr

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRSKÅP med vitrin, 1800-talets andra hälft, nertil med genombruten list, kulfötter, höjd ca 60, 46x20 cm

En lös och en trasig ruta, skador, lagningar, delar saknas, slitage, nyckel saknas

587011

2018-11-06