Sybord sengustaviansk stil
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, låda med fackinredning, fällbar skiva, beslag i mässing, höjd ca 74, 55x40 cm, nyckel saknas
Fanerskador, fotkrysset med skada, nyckel saknas
587014
2018-11-04