Skåp Ekström

Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Furubo", skåp med vitrinöverdel, Swedese, 1900-talets andra hälft, grönlaserat, dörrspeglar klädda i rotting, svarvade dragknoppar, brännmärkning, höjd ca 200, 60x35 cm

Smärre ytskador

587026

2018-11-03