Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHN ARSENIUS (1818-1903): Porträtt av majoren D Lilliehöök, signerad och daterad 1858, olja på duk, ca 42x32 cm

Krackelering

587042

2018-11-04