Holländsk skola omkring 1700 olja på pannå
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1700): Porträtt av ung man i röd dräkt hållande ett vinglas, olja på pannå, 25x21 cm
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, auktion 368, 8-11 november 1961, katalognr 262
587045
2018-11-07