Holländsk skola omkring 1700 olja på pannå

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1700): Porträtt av ung man i röd dräkt hållande ett vinglas, olja på pannå, 25x21 cm

PROVENIENS
Bukowski Auktioner, auktion 368, 8-11 november 1961, katalognr 262

587045

2018-11-07