Hans Agne Jakobsson bordsspegel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, bordsspegel, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd ca 38 cm

Slitage

587072

2018-11-04