Oidentifierad konstnär 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal): "Ängslandskap", olja på pappannå, osignerad, baksida med ytterligare målning, "Orrspel", olja på pappannå, pannåns storlek ca 11,5x20,5 cm
Baksidans motiv med påskrifter samt smärre färgbortfall
587079
2018-11-07