Bouillottelampa mässing

Bouillottelampa mässing
Bouillottelampa mässing
Bouillottelampa mässing
Bouillottelampa mässing
Bouillottelampa mässing
Bouillottelampa mässing
Bouillottelampa mässing
Bouillottelampa mässing
Bouillottelampa mässing
Bouillottelampa mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOUILLOTTELAMPA, mässing, 1900-talets första hälft, två ljusarmar, skärm i bemålad plåt med krackelyr, elektrifierad, höjd ca 61 cm

Smärre slitage

587087

2018-11-04