Klubbat för:
4 600 SEK
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Bataljscen med Gustaf II Adolf, signerad och daterad af AIH 1846, olja på duk, ca 51x86 cm
587096
2018-11-04