Arne Norell "Krister" fåtölj

Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE NORELL, "Krister", fåtölj, svart skinn, lös nackkudde, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, fläckar, enstaka repor

587098

2018-11-03