Gemla soffbord

Gemla soffbord
Gemla soffbord
Gemla soffbord
Gemla soffbord
Gemla soffbord
Gemla soffbord
Gemla soffbord
Gemla soffbord
Gemla soffbord
Gemla soffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEMLA, soffbord, skiva fanerad med teak, stomme i ek, höjd ca 52, 90x55 cm

Slitage, fläckar

587109

2018-11-04