Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med bl a målare i sin ateljé, signerad samt numrerad 14/275, ca 90x70

587118

2018-11-03