Kumi Sugai Japan litografi
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KUMI SUGAI (Japan 1919-96): Komposition, signerad Sugai, 78/80, färglitografi, bildyta 62x43 cm
Kuntoraportti
587145
Päivämäärä:
2018-11-03