Kumi Sugai Japan litografi

Kumi Sugai Japan litografi
Kumi Sugai Japan litografi
Kumi Sugai Japan litografi
Kumi Sugai Japan litografi

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KUMI SUGAI (Japan 1919-96): Komposition, signerad Sugai, 78/80, färglitografi, bildyta 62x43 cm

Kuntoraportti

587145

Päivämäärä:

2018-11-03