Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
SLAGBORD, 1700-1800-tal, äldre benställning med svarvade delar, detaljer i smide, dubbla grindar, höjd ca 78, 107x217 cm
Skador, senare kompletterad äldre skiva
587170
2018-11-04