Slagbord 1700-1800-tal

Slagbord 1700-1800-tal
Slagbord 1700-1800-tal
Slagbord 1700-1800-tal
Slagbord 1700-1800-tal
Slagbord 1700-1800-tal
Slagbord 1700-1800-tal
Slagbord 1700-1800-tal
Slagbord 1700-1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

SLAGBORD, 1700-1800-tal, äldre benställning med svarvade delar, detaljer i smide, dubbla grindar, höjd ca 78, 107x217 cm

Skador, senare kompletterad äldre skiva

587170

2018-11-04