Afteroom bänk Menu

Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu
Afteroom bänk Menu

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AFTEROOM, bänk, stålrör och skinn, tillverkad av Menu, pulverlackerat stål, marmorskiva, bredd 116, djup 37, höjd 60, sitthöjd 45 cm

Skiva med lagning, smärre slitage

587177

2018-11-04