Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AFTEROOM, bänk, stålrör och skinn, tillverkad av Menu, pulverlackerat stål, marmorskiva, bredd 116, djup 37, höjd 60, sitthöjd 45 cm
Skiva med lagning, smärre slitage
587177
2018-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här